İçerik » Hakkında

Hakkında

Bu blogun bu bölümü sık sık güncellenmekte. Açıkçası hâlâ bir arayışta olan, daha doğrusu bulduğu yolda ilerleme gayreti gösteren birinin, yazarak ruhunu dinlendirmesi meselesidir, Kıraatane.

Bir çay, kahve -ya da sevdiğin bir bitki çayı- eşliğinde okunacak bir blog.

Önceleri (2012-2015) Kalem Dile Gelince blog adıyla üretmekte olduğum içerikleri tükettikten sonra şimdi Kıraatane’de fikirlerimi, görüşlerimi, düşüncelerimi sizinle paylaşıyorum. Büyük bir şirket misali gördüğüm site şimdi ‘kişisel blog’ etiketiyle sizlerle.

15 Temmuz 2017 Cumartesi günü ilk içeriği yayınladıktan sonraki süreçte her şey çok hızlı akmaya başladı ve şimdi 4. yılında burası farklı zamanlarda, arada bir konsept ve tasarım değişikliğine gitse de yine aynı fikrin ürünü olarak yol alıyor. Dediğim gibi burası sürekli değişmekte, ama güzelleşmekte de… Biraz sadeleşerek özüne tekrar döndü diyelim Kıraatane 🙂  “Yeni içerikler mailime gelsin” derseniz hemen aşağıdaki formla ücretsiz mail abonesi olabilirsiniz. Desteklerinizi esirgemeyiniz. Burası öncekinden daha çok benden, daha çok içten olacak nasipse… Selametle

Selimhan.